Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Среда, 28.10.2020, 19:01
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Другие металлоискатели - Страница 4 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

• Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Приборы для поиска » Курилка » Другие металлоискатели
Другие металлоискатели
AndrewДата: Воскресенье, 18.02.2018, 23:05 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Награды: 14
Статус: Offline
Здесь можно поделится достоинствами и недостатками других металлодетекторов ,  желательно  не голословно!
Крота не трогаем!

sashaarsenaluaДата: Воскресенье, 02.02.2020, 22:17 | Сообщение # 46
Лейтенант
Награды: 0

de-si-gnДата: Суббота, 16.05.2020, 16:02 | Сообщение # 47
Генерал-полковник
Награды: 17

de-si-gnДата: Вторник, 26.05.2020, 23:23 | Сообщение # 48
Генерал-полковник
Описание технологии Minelab Multi-IQ 

https://translate.google.com/transla....u=https

БлукачДата: Вторник, 28.07.2020, 11:51 | Сообщение # 49
Подполковник
Награды: 1
Статус: Online
Цитата Andrew ()
Здесь можно поделится достоинствами и недостатками других металлодетекторов
Я колись топив на рейбі за сучасного та зручного крота, і дуже не сприймав дизайн крота у корпусі z80 з малим дисплеєм, був готовий навіть фінансово вкластись у обнову кротика, і воно так сталось що вийшов крот про хоч і при своєму мінімалізмі він вийшов шикарний. Я наразі немаю лишніх коштів на прошку але наївся більш гарних приладів фортун, квазарів у нових корпусах і після років розчарувань у них прийшов до того кого я критикував. До крота хм у ненависному z80 з маленьким дисплеєм. Так, я сліпуватий і мені потрібно бачити той синограф більшим але з часом я зрозумів що якщо прилад не вдалий то і гарні єкрани не допоможуть. Так пройшовши усі версії фортуни став вибір між б/в про 2 та кротом хм на мої кошти я вибрав крота, так, не зовсім гарного з не зовсім зрозумілими налаштуваннями у меню але вибрав крота. Я копаю по чк/кр на дуже важкому чорноземі де ні ася, ні фішер, ні фортуна ні квазар толком як не накручуй низькопровідні бронзові дореформенні 2 коп совітів вже на 10 см. були у далекій чорнязі до -65 і їх наяк не витягнути. Трохи допомагала висока частота та режим голд хоч похрипування кольором та були, а квазар той взагалі такі цілі ніяк не бачив у кольорі навіть з частотою 16 кгц. Тільки т2 вікінг бачив та і то з проводкою у одну сторону, хоча він ловець таких цілей але шумний. Так останній раз я поклав у полі динарій під грудку вологого чорнозему з перепашки, висотою 10-12 см. і фортуна про 2 побачила його з хрипом більш у чорному секторі навіть у режимі пляж, тільки аналоговий режим його побачив більш менш добре. Терка 18.75 показала одну сторону чорним а з розворотом на 90 градусів колір, вікінг т2 у одну сторону колір у іншу датчиком чорний. Тому я передумав брати фортуну. Я хочу попробувати ці цілі кротом, чомусь мені здається що кріт його дістане, якщо це буде так я не тільки від радощів напьюсь а зніму відео, викладу у ф.б. і т.д. Я так задовбався ходити з фортунами та квазарами коли камради з фірмачами тягали динарики у кольорі а у мене на полі одне чорне бубоніння, що плюнув і взяв текнетікс Т2 тоді пішли динари, але він мені виносить мозок особливо під леп чи біля кабелів, під час грози та взагалі шумний але він мені по нраву як ловець чк/кр. Але хочу чогось чуть спокійнішого часом у лісі походити без тріску і слухати пташок та сигнали. От буду пробувати звикати до крота))

de-si-gnДата: Четверг, 03.09.2020, 14:02 | Сообщение # 50
Генерал-полковник
Модульный подводник Quest Scuba Tector PRO

Форум » Приборы для поиска » Курилка » Другие металлоискатели
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4