Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Суббота, 20.04.2024, 11:12
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Датчики на Крот Про - Страница 14 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » Датчики на Крот Про (вопросы по катушкам)
Датчики на Крот Про
ПапайДата: Воскресенье, 16.04.2023, 17:38 | Сообщение # 196
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Христос Воскрес! Христос Воскрес! Христос Воскрес!
Хто може собі зробити прибор правильно, не правильно (просто інтерес спортивний), і це одне! А ось інше коли людина хоче ним шукати, але не вміє зробити. Є дуже багато баранів, які за рахунок когось (чийогось розуму) хочуть бабла зрубити. При цьому не тямлять, роблять і продають, але дешево, щоб купляли! Бо нормально зробити, треба пої...старатись. А це не легко і довго, і не дешево. Вони купляють аби у кого, а потім кажуть шо лайно.  скупий платить двічі, а дурний тричі.
Купляйте у перевірених майстрів! Або купляйте заводські і буде вам щастя. Який сенс робити копію якогось прибора, тим більше що це майже не можливо. А навіть якщо вийде, то дуже дорого. Усі прибори мають свої плюси і мінуси, саморобні і заводські, ще й до кожного треба привикнути, і вивчити його. 
Фортуна, Квазар, Крот про зовсім різні прибори, пхати любі датчики для тих хто любить лотерею (типу. а що буде як що).
 
БлукачДата: Воскресенье, 16.04.2023, 18:21 | Сообщение # 197
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Я запропонував уніфікувати, не пхати любі датчики а прилад підвести до одного датчика схематично, наприклад фішер 75 гарно узгоджується з кротом, датчик фіша відхилення мінімальні, параметри датчика відомі, виробити вхідний тракт крота про суто під цей датчик, прибрати інженерку, оставити можливо мінімальну компенсацію аби не дозводити датчик феритом. Все має бути узгоджено по вказаним номінілам деталей. Блок спаяв чи купив, катуху від фіша купив і все працює. Щось не так, значить не ті деталі, це вже не вина автора.
Я по ф.б групам та форумам бачу як хлопці шукають катухи до крота, хто їх робить? по суті ніхто, і у кого є блок просто не може його користати. Все, я закінчую, з пайщиками нема сенсу що балакати, вам дай колупати та ліпити з того що є під руками, те пляше-те не пляше, автора зодовбують чому та що робити. Я ж наголосив що цього головняку позбутись можна тільки так, автор видав сувору схему під ось таку катуху, вона працює ідеально при вказаних деталях, запаюєте перевіряйте кожну та підбирайте саму точну деталь. Ставте датчик від фішера 75 і кріт полетів і автору мозок не виносять типу а може добротність, індуктивність, а може дріт не такий а на виток може більше, а конденсатор чуть такий чи не такий, а я все зробив вірно але де косяк......бла бла бла. Я не інженер, може я фантазую, але зі сторони копарів їм має бути легко, зрозуміло і доступно, а пайщикам своя дорога. Он Соловей, йому ніколи не підійде вже готове, він все любить переробити, екперементувати а більшість прості копи.

До фішера є снайперки, хантер, торнадо, тайгер, біг, голіаф і купа ще, ціна доступна 70-100 баксів, параметри як близнюки, що ще потрібно? блок до нього.


Сообщение отредактировал Блукач - Воскресенье, 16.04.2023, 18:28
 
БлукачДата: Воскресенье, 16.04.2023, 18:32 | Сообщение # 198
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
От вам один приклад і їх не мало, людині де взяти, шукає вже скільки хто відповів? не він один, чи він не мав би легкість купити торнадо з фірмача? і все, питання відпало і популярність приладу мала би вирости і людям легше і без фериту скільки там 13 кГц нормально.
Прикрепления: 1649106.png (38.8 Kb)
 
ПапайДата: Воскресенье, 16.04.2023, 22:44 | Сообщение # 199
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Так у автора датчик хай купить, у чому проблема. А конкретно я б за 100 бак не куплю до крота датчик, Це ж можна за ці гроші купити б\у датчик до деуса. Я б лучше сам зробив, раз у 5 дешевше. 
Купляти від фішера датчик, то вже лучше фіше купити.
 
БлукачДата: Понедельник, 17.04.2023, 08:03 | Сообщение # 200
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Я маю фіш 75, кріт у багатьох випадках показує кращі результати, до гарного блоку крота мені не шкода купити хорошу !!! катуху, до багатьох приладів включаючи фіш 75 робить на поток датчики Елісар, у нього рівень нел датчиків з мінімум похибки, датчики Arven та Akinak коштують 1500 грн. проблеми не бачу але на крота він не робить, у нього лінія на фірмачі. Коли людині треба на вчора то коли тут автор буває, хто там до нього поки достукається, легше купити фірму яка є постійно у наявності. Я все, мабуть потрібен крот про суворо під фірмовий датчик, без інженерного меню, фериту та інших свистоплясок. Можливо якесь апаратне узгодження однією кнопкою і все. Датчик має бути тільки з однієї моделі фірмача і точка. Людям буде простіше і легше.

Сообщение отредактировал Блукач - Понедельник, 17.04.2023, 08:34
 
solovey19ovДата: Понедельник, 17.04.2023, 09:18 | Сообщение # 201
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Блукач, Якус х..
пишеш,і точка biggrin .Ти спробуй в автоматі першу і другу частоту відлаштувати з одним конденсатором і на тій самій катушці,різницю бачиш ?А її немає бути!Про фішер,якшо він в чомусь програє кроту,він в тебе несправний,або ліва КАТУХА biggrin Справний фішер,з штатним датчиком 30 см денарій чує в грунті.САМ ТЕСТУВАВ.
 
БлукачДата: Понедельник, 17.04.2023, 09:40 | Сообщение # 202
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
solovey19ov, різницю бачу, але мені одної частоти вистачає, ходжу на 15 кгц. Прилад працює, шукає. Фішер теж непоганий, у кротові більше налаштувань, пошукових, мені подобається.
 
solovey19ovДата: Понедельник, 17.04.2023, 10:40 | Сообщение # 203
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Блукач, Має бути послідовність!То ти хочеш як аська,то хочеш більше налаштувань.Визначись чого хочел biggrin .На нинішній день з цим контролєром К про себе вичерпав.Там є наступний кріт,більш перспективний.Малость допиляти,зробити нормальний П.Т,є шанси.Тут закінчуй бред.
 
БлукачДата: Понедельник, 17.04.2023, 13:37 | Сообщение # 204
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Налаштувань під коп тут вистачає, ти мене не зрозумів Саня, та нічого я не хочу по суті, нехай буде як є.
 
ПапайДата: Понедельник, 17.04.2023, 17:51 | Сообщение # 205
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
та нічого я не хочу по суті, нехай буде як є.
specool

Добавлено (17.04.2023, 17:54)
---------------------------------------------
Я знаю як зроити щоб феріт на місці був (фаза). Як що проблема у цьому. Розказав би автору, але йому напевно не цікаво.

 
solovey19ovДата: Понедельник, 17.04.2023, 19:34 | Сообщение # 206
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Папай, Фаза пливе при не вірній екраніровці катушок.Проблема в балансі,до 400 мВ все добре.Вище або балансувати,або вмикати компенсатор.
 
ПапайДата: Понедельник, 17.04.2023, 22:00 | Сообщение # 207
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Фаза пливе при не вірній екраніровці катушок.Проблема в балансі,до 400 м
Та не вже? Обгрунтуй.
 
solovey19ovДата: Вторник, 18.04.2023, 05:40 | Сообщение # 208
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Папай, шо обгрунтувати?Якщо в тебе фаза зміщається,то по датчиках тобі сказати нічого.На моїх розбиланс 100- 150 ! мв максимум запливає,при температурі від +2 до 40 ' С..При мому бажані ! Покажу biggrin
 
ПапайДата: Вторник, 18.04.2023, 16:42 | Сообщение # 209
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Розбаланс и фаза різні речі. 
А шо до фази має єкранування?
 
Цитата
тебе фаза зміщається,то по датчиках тобі сказати нічого
Навчіть мене будь ласка робити датчика  notworthy
 
solovey19ovДата: Вторник, 18.04.2023, 16:57 | Сообщение # 210
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Папай, Я нікого нічому не збираюсь вчити.І про екран і фазу,всі знають,крім тебе.Того автор не хоче спілкуватись з тобом.
 
Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » Датчики на Крот Про (вопросы по катушкам)
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz