Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Пятница, 19.04.2024, 15:13
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Датчики на Крот Про - Страница 13 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » Датчики на Крот Про (вопросы по катушкам)
Датчики на Крот Про
ПапайДата: Воскресенье, 09.04.2023, 05:15 | Сообщение # 181
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Компенсация реализуется подмешиванием на вход сигнала равного по амплитуде разбалансу, но противоположной фазы...
Ну та це ж зрозуміло smile 
А ложняки звідки беруться, також підмішуються?
А не повинні.
 
TCBДата: Воскресенье, 09.04.2023, 11:15 | Сообщение # 182
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 1916
Награды: 7
Репутация: 54
Статус: Offline
Цитата Папай ()
А ложняки звідки беруться, також підмішуються?А не повинні.
Вход RX посадите на землю (попробуйте на разъеме, а потом на плате) и тогда сможете определиться с источником ложняков: внешняя наводка на входную цепь или проблемы в схеме...


Якістні акумулятори та зарядні пристрої до них: http://batterex.com.ua/
 
ПапайДата: Воскресенье, 09.04.2023, 11:45 | Сообщение # 183
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Вход RX посадите на землю (попробуйте на разъеме, а потом на плате) и тогда сможете определиться с источником ложняков: внешняя наводка на входную цепь или проблемы в схеме...
Блін! Да я вже це все зробив. Прочитайте дві останніх сторінки.
Сам проц, коли підмішує о цей сигнал зворотньої фази, вносить перешкоди. Але це на певній частоті. 
Треба буде, ще докладніше дослідити.
 
pwp79mdДата: Воскресенье, 09.04.2023, 14:02 | Сообщение # 184
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Папай ()
Сам проц, коли підмішує о цей сигнал зворотньої фази, вносить перешкоди
Так выключите этот компенсатор!! зачем его включать без датчика? компенсатор подганяет фазу и амплитуду  под данный датчик и эти значения будут разными даже от перепад темпертуры. сделайте автобалансировку датчика и потом отключите датчик от прибора и посмотрите на значени расбаланса самого блока, и поймете откуда ложняки беруться) Автобаланс это для (не сильно стабильных датчиков)) , он работает нормально, но при перепадах температуры его переодически нужно перестраевать, даже с тени на солнце и уже нужно перестроить(если датчик так себе....)) НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ автобаланс в заводском меню что бы потом не путаться, лучше (ноль-меню) в ходовом режиме, после отключения прибора настройка отключаеться автомат.
 
ПапайДата: Воскресенье, 09.04.2023, 18:42 | Сообщение # 185
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Так выключите этот компенсатор!! зачем его включать без датчика? компенсатор подганяет фазу и амплитуду  под данный датчик и эти значения будут разными даже от перепад темпертуры.
Ну нашо ви мені це пишете? Я це все знаю. 
Але, є але! 
Коли підключений датчик, включаєш компенсатор, він компенсує з 500 до 120 наприклад чи 20 не важливо. Відключаєш датчик, і ідуть ложняки. Від чого вони, хочете сказати що від розбаланса по входу 500мв? Просвітіть мене.
Чого це, якщо на вході 500мв, то мають бути ложняки, га? Мд вимірює зміни стану сигналу, виходячи з цього, він нам виводить сигнали і покази на дисплей. То з якої радості ці ложняки мають бути. Процесору все одно, чи це за вдяки RX приходить стабільна сінусойда шевернаціть герц чи з компенсатора. Вольтаж стоїть на місці, фаза на місці, МД мовчить.
А він у нас балакає. Отже вивід з процессора виходять помехи. Їх добре чути у звуковому УМЗЧ динаміка, гудить як сварка. 
Я можу помилятись, але я думаю, або процессор цей не підходить для цього МД, або Схемотехніку треба міняти.
Ще з ним не шукав(бо спочатку треба налаштувати, щоб він нормально працював, а вже потім копати), але здається мені, що якщо Автор виведе його дійсно на рівень про, то дуже не поганий прибор буде.
Бо дуже є багато недоліків. 
Ні в якому разі не хочу образити Андрія. Але по переду велика ще робота. Чи вона буде проводитись дослуховуючись до користувачів, чи ні, вирішувати автору.
 
ПапайДата: Воскресенье, 09.04.2023, 19:01 | Сообщение # 186
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ще можна попробувати відфільтрувати як на звукови діодом.

Добавлено (09.04.2023, 19:08)
---------------------------------------------
А може це просто мені такий шумний процессор попався? Може не у всіх такі помехи?

Прикрепления: 3318507.gif (141.0 Kb)
 
pwp79mdДата: Воскресенье, 09.04.2023, 20:03 | Сообщение # 187
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Папай ()
Коли підключений датчик, включаєш компенсатор, він компенсує з 500 до 120 наприклад чи 20 не важливо. Відключаєш датчик, і ідуть ложняки. Від чого вони, хочете сказати що від розбаланса по входу 500мв? Просвітіть мене.

Ну наверное что прибор не только замеряет фазу и вольтаж в приемной ..Коротко- то есть "опорный" сигнал который берется контролером с передатчика, и сигнал с приемника, контролёр их сравнивает если эти сигналы одинаковые по фазе прибор молчит, если есть цель сдвигаются показания фазы и прибор это фиксирует и выводит вди после выселения. А при автобалансировке прибор в приемной в противофазе подбирает амплитуду и фазу!!!! так что бы уменьшить расбаланс "данного" датчика!! Когда вы отключаете датчик остаться эта разница компенсации и опорным сигналом, прибор видит смещение и пищит. Может и ошибаюсь??)) Тут только настоящие знатоки могут расписать все по полках)

Добавлено (09.04.2023, 20:07)
---------------------------------------------

Цитата Папай ()
Їх добре чути у звуковому УМЗЧ динаміка, гудить як

Контролёр немного шумит но это убирается диодом(ами) bat54s на плате есть вынесено место.
 
ПапайДата: Воскресенье, 09.04.2023, 22:08 | Сообщение # 188
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
А при автобалансировке прибор в приемной в противофазе подбирает амплитуду и фазу!!!!
Не зовсім так. Тільки амплетуду на інвертуючий вхід. Тому і при використанні зсувається фаза, і її треба поправляти налаштуванням ферриту. 
Цитата
Когда вы отключаете датчик остаться эта разница компенсации и опорным сигналом, прибор видит смещение и пищит.
Не правильно.
Можу взяти ферит або кусок металу. прикласти до котушки (і не рухаючи), прибор буде мовчати, а розбаланс буде хоть 500 хоть 1вольт. Не вірити? Перевірте  smile .
Таким чином можна навіть зкомпенсувати розбаланс датчика, це ж очевидно!
 
pwp79mdДата: Понедельник, 10.04.2023, 14:00 | Сообщение # 189
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Папай ()
Тому і при використанні зсувається фаза, і її треба поправляти налаштуванням ферриту. 

После автобалансировке ферит отстраивать заново не нужно!! Значит что??...
 
ПапайДата: Понедельник, 10.04.2023, 22:43 | Сообщение # 190
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Цитата
Значит что??...
Так дійсно, тільки що перевірив, фаза на місці. Я помилявся.
Але все одно це нічого не міняє. А може і міняє. Гаразд, треба буде ще раз дослідити це питання, на природі, де немає радіо перешкод.

Ми тут понаписували не по темі (тут про датчики), прошу пробачення, захопились. 
Прохання модераторів перенести ці повідомлення в тему Крот про.
 
БлукачДата: Пятница, 14.04.2023, 17:04 | Сообщение # 191
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Тема про датчики, я давно не писав, у мене була розмова з людиною яка могла б взяти в серію кроти про але там нема виробництва датчиків і не буде так як це занадто геморно для несведущих людей. Я вдячний автору за пробу пера на китайських датчиках але там гемор з балансом, китайці роблять не катухи а лайно з яким ніхто не матиме справу. І прийшла до нас думка що є у нас два виробники датчиків у яких суворо витримані параметри. Марс та Нел, давайте попросим автора розробити окремий прилад під датчик вже існуючого фірмового приладу, який найбільш популярний і недорогий датчик має. Ася чи терка чи ат про чи фішер 75 тут як автор захоче. Я наприклад можу надати автору оригінальний датчик з фішера 75 з частотою 13 кгц. Якщо під нього буде підігнаний прилад, відпаде гемор для усіх, паяти почну навіть я і купувати ключ не проблема якщо не буде фериту, компенсації розбалансу нічого не буде навіть інженерного меню. Суто суворо виписані номінали деталей і заводський датчик як на терці, включив та пішов. Можливо якась мінімальна функція типу яка вирівнює похибку датчик-блок і все. Скільки виробників можуть на це клюнути і пустити крота у виробництво. Як думаєте, дурня? Ми бачимо ажіотаж на нові прилади і там головне простота і нема гемору з інженерками, більшість людей не бажають лізти у дебрі тонких налаштувань.
 
януковичДата: Суббота, 15.04.2023, 21:04 | Сообщение # 192
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 4012
Награды: 19
Репутация: 61
Статус: Offline
Блукач, так саме те все що Ви і описали, може зробити та людина що і паяє аппарат. Хто закупить "А-дешки" у одного продавця, гуртом, також і з підсилювачами в ТХ, купить чемодан однакових, конденсатори над-точні, багато, проци (не відбраковку), то тобі і плати будуть більш-пенш однаково працювати, і ось тобі можливо датчики одного типу туди тулити. Схема є, мозок є, комерційний хист теж, тому, все має вийти.  wink
 
ПапайДата: Суббота, 15.04.2023, 21:11 | Сообщение # 193
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Як що потрібний простий прибор, то аська. Для чого знову розробляти те що і так є. Сенс у прибора, це гнучкість налаштувань пі різні умови пошуку. Не с проста самі дорогі прибори мають безліч таких налаштувань. 
Наприклад  у мене немає проблем з виготовленням датчика, але дійсно добрий датчик зробити, це геморно. Хоча коли зрозуміти у чому фішка, тоді виходить хороший датчик. І нажаль, про ці всі нюанси, усі мовчать (хто знає). А багато хто на форумах, навіть направляє по хибному шляху, що б у юдей нічого не вийшло. Я пробував допомагати у цьому, але не зміг нічого доказати. Тай смисла не бачу.
У мене датчики працюють добре на Фортуна м3, при чому кожен працює на одній з трьох частот. Це зручно, для різних умов пошуку. 
На кроті ці датчики мають меншу чутливість, десь на 10см. І я поки що в кроті проблеми не знайшов. Можливо він і не може бачити з котушкою дд25 більше 35см. Така схемотехніка. 
А на рахунок стабільності датчика, то всі пливуть, але питання на стільки. У мене при зміні температури з +20 до -10 на фортуні  з -94 стає +88, при цьому датчик бачить 45см 5коп ссср по повітрі. 
Як думаєте, це стабільно, чи ні? Але це найкраща робоча частота, на інших гірше, але на копі сильно не турбувало. І ось цікаво за рахунок чого получилась стабільність? Напевно мала добротність ТХ, РХ, хороша  епоксина смола, тренування духовка, холодильник, тд і тп. А ну Гуру  направте всіх знову у правельному напрямку. biggrin
 
БлукачДата: Воскресенье, 16.04.2023, 07:52 | Сообщение # 194
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Я розумію що робити копію аськи не з руки, ну то нехай буде копія деуса але простота сполучення датчик-прилад має бути, інженерні меню оставим інженерам а налаштувань багато це у пошуковому меню і це прекрасно що налаштувань пошуку багато. Якщо казати про фортуни та квзари то на олх їх продається тьма, а кротів нема, чому? Я питав у деяких камрадів хто спродав фортуни та квазари, людей дістало та стиковка-не стиковка датчиків з приладом, пошук фази, фериту бо датчики саморобні, часто криві, вді пливе від погоди куди попало. Тих хто собі зробить сам вузьке коло людей, тисячі копів просто купують і страждають. Я запропонував дати людям простоту разом з наворотами пошуковими. Купити блок крота + датчик марс тайгер від fisher 75 чи двохчастотний від терки хіба не цікаво, нікуди не пливуть фірмові катухи, давно з ними маю справу, там все по феншую і з фішером ніякий ферит не ношу з собою, в любу погоду вді на місці. Хоча то все чисто мої фантазії від застою, не беріть в голову, можливо дурня. Хоча у нас є тема, схожу почитаю, колись дивився та вже забув http://www.radiodom.org/forum/7-24-1

Сообщение отредактировал Блукач - Воскресенье, 16.04.2023, 07:59
 
solovey19ovДата: Воскресенье, 16.04.2023, 09:26 | Сообщение # 195
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Блукач, Фірмові МД не критичні до КАТУХ.Є проблема на Квестах.Його можна купити за 5-6 штук.Які кошти,такий МД.При нинішній апаратній схемі,серія Кроту не світить.Простий,дешевий,і навіть шукає.
 
Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » Датчики на Крот Про (вопросы по катушкам)
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz