Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Суббота, 20.04.2024, 02:32
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Допоможіть з ремонтом осцилографа - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Измерительная техника » Универсальный измерительный прибор » Допоможіть з ремонтом осцилографа (ремонт)
Допоможіть з ремонтом осцилографа
БлукачДата: Среда, 02.11.2022, 10:59 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Вечір в хату камради, давно не міг писати тут та не мав можливості, війна. Але наразі маю трохи часу на відпочинок та заспокоюювання нервів вирішив продовжити розвиток у радіопізнанні. Чайник у схемотехніці але вирішив прикупити осцилограф для забави та вимірювання пульсацій блоків живлення т2 тюнерів. Купив за 600 грн. шкільну іграшку давніх років випуску Н313. Замінив усі електроліти та мбм конденсатори, більш менш налаштував, прилад працює але є проблематика що нема іншого ослика і розуміння схеми, хочу відзняти відео та описати проблему і просити мені допомогти хто розуміє у цьому хоча би що та де тестером заміряти, попробувати підрегулювати. Тому створив тему на форумі друзів бо на "схем нет" мене почали тролити. Але зніму відео якщо тут знайду бажаючих допомогти бо якщо тут нема нікого з такових то нема сенсу. Наперед вдячний. Ось схема. http://www.irls.narod.ru/izm/osc/oscrl.htm

Добавлено (02.11.2022, 17:55)
---------------------------------------------

 
Форум » Измерительная техника » Универсальный измерительный прибор » Допоможіть з ремонтом осцилографа (ремонт)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz