Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Пятница, 03.05.2024, 09:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
КРОТ ПРО - Страница 112 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » КРОТ ПРО
КРОТ ПРО
AndrewДата: Воскресенье, 11.10.2020, 14:48 | Сообщение # 1666
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7536
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Цитата Блукач ()
Нет уже в полях небитых корчм и пятаков в пол ладони.. Если автор считает  что это не так, то так и будет...
Вот вам прошивка - работает до 20 кГц  СВ8.1 = (0.047-0.068)мкф
Пробуйте на здоровье, делитесь впечатлениями..
На частотах выше 15 кГц , как минимум   СА4=(51-100)пФ

ПС Могу сделать и на 40 кГц..)
Прикрепления: K_P_20kHz.hex (90.4 Kb)
 
mongol791Дата: Воскресенье, 11.10.2020, 15:20 | Сообщение # 1667
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1109
Награды: 15
Репутация: 17
Статус: Offline
Цитата Andrew ()
Вот вам прошивка - работает до 20 кГц  

Большое спасибо!! Обязательно на днях проверю! Может и сегодня! biggrin thumb
 
БлукачДата: Воскресенье, 11.10.2020, 16:32 | Сообщение # 1668
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата Andrew ()
ПС Могу сделать и на 40 кГц..)
Простите за резкость ибо я иногда не в меру настойчив, мне уж как то не удобно, но я не сомневался в Вас, Вы достойный капитан этого судна, а я буду ждать что скажут камрады ибо увы крот про пока, пока мне не доступен но я буду рад что рада команда. Может быть, может быть стоит даже исследовать и 40 кгц на те цели которые зачастую сносило в чернягу на низких частотах, лишний вариант на борту прибору не помешает однако и нужно понимать когда и для чего и как применять высокие частоты. Еще раз спасибо и ждем тестов))
 
AndrewДата: Воскресенье, 11.10.2020, 20:12 | Сообщение # 1669
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7536
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Цитата Блукач ()
а я буду ждать что скажут камрады
И я Тоже!
 
OppsДата: Понедельник, 12.10.2020, 01:55 | Сообщение # 1670
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 104
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Всім привіт .
Я у Вас "новенький" ... маю на меті зібрати Крота ПРО , до цього успішно зібрав Квазара і Фортуну М3 , а також датчики до них ... і з цих двох залишив собі Квазар . В принципі все влаштовує , але є ряд причин розуміючи які прийшов до висновку що потрібно збирати інший прибор :
1. Малий дисплей (Зір вже не той , і не презентабельно) .
2. Відсутність "закінченої" прошивки . І відсутність надії на її появу. Завжди бета ...
3. Всі Фортуни і я вже знаю що і Крот ПРО вміють "піднімати" низькопровідні цілі і не перший рік ... а автор Квазара не бачить в цьому необхідності.
4. Те що прошивка вже 2.6.2 , а 90% камрадів використовують 2.3.3-2.3.4 говрить що бачення майбутнього у автора і камрадів різне.

Чому саме Крот ПРО :
Мені сподобалась вирізка грунта "векторна" ... ВДІ реально щось відображає , а не середня температура по лікарні як у Фортуни та й у багатьох фірмових МД.
Наскільки я поняв - Крот ПРО - вирізка грунта така ж як в Квазарі, векторна ?
Вибирав між Крот ПРО , Фортуна Про2 /S ... але згадав ці танці з ферритом на Фортуні, реакцією на пусті ямки ... подивився схему і поняв що буде все те саме тільки без тормозів.
А частота 30кГц доволі специфічна ... я б сказав спеціалізована. Її необхідність для мене сумнівна ... в нас самородків тут не багато :). Шукати в ямці кінчик голочки таке собі задоволення.
Поліфонія на Фортуні ... спірне питання , а відзвук чорного навіть на любій кольоровій цілі ... так називаєме "підчорнення" - мене вбило.
Тому зупинився на Кроті ПРО , а ще з цікавості ...

Я розумію що ПРО свіжа версія але можливо вже є якась підтвердженна інформація ...
1. Як при мінусових температурах веде себе дисплей ?
2. Всі датчики від зміни температури "пливуть" і не тільки від температури ,а й з часом ...  не помітив у Крота ПРО компенсатора розбалансу (можливо називається по іншому в меню ?) ... якщо є то як працює ? наскільки впливає на характеристики (стабільніть глибина ?). Який максимальний робочий розбаланс ?
3. Кроту закидають що він пропускає цілі з проходу (в принципі на деяких форумах і Квазару те ж саме закидають) . Скажіть Крот ПРО за перший прохід над ціллю видає адекватний ВДІ і звуковий сигнал ? Без повторних махів ... просто за один прохід над ціллю ... стандартної проводки. Це не придирка - і відео мені не потрібне , просто при можливості попробувати навіть на столі - спробуйте і дайте знати. Дякую.

Тепер технічні моменти :
1. Окремо не найшов данних по датчику на Крот ПРО - керуватись методикою виготовлення датчику як Крот2 - ХМ ? Якщо є ссилка на обговорення буду вдячний.
2. Хочу придбати у автора контроллер + дисплей + ключ ... скажіть контроллер приїде прошитий чи потрібен програматор ?
3. Є датчики для Квазар , там конденсатори в датчиках ... бачу по схемі що ТХ  в принципі підійде  якщо не використовувати 2 частоти. І не впаювати резонансні конденсатори на плату. А кинути перемичку.
Крот ПРО підтримує резонансний Рх ? (Я рознос завжди робив на свої датчиках близько 2 кГц).
4. По відео не зрозумів - профіля на різні датчики є ? Не маю на увазі 8/15кГц ... а саме різні датчики - скажем снайперка і руль ...
5. Як отримати/замовити корпус для Крот ПРО ?

Вибачте за "твір" ... дякую тому хто дочитав і особливо якщо дав відповідь :).


Сообщение отредактировал Opps - Понедельник, 12.10.2020, 11:53
 
mongol791Дата: Понедельник, 12.10.2020, 14:03 | Сообщение # 1671
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1109
Награды: 15
Репутация: 17
Статус: Offline
1) при минус не проверял еще. 2) компенсатор есть(но стабильный датчик лучше?!)) 3) цели с прохода не пропускает( байки)) 1а) датчики как у Крот2 2а)напишите автору на почту или в личку по покупке ( контролер прошитый прийдет)) 3а) работать будет по идеи, но надо проверять, какие частоты на вашем датчике извесно только вам...) 4а) профили на разные датчики есть 4шт 5а) Корпус спросите у автора? Если нету то в ЛС )))
 
AndrewДата: Понедельник, 12.10.2020, 17:04 | Сообщение # 1672
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7536
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Обновил тему "Крот ПРО". Проверил на грунте , понравилось. Теперь буду ходить с ПРО+ ...  cool
 
mongol791Дата: Понедельник, 12.10.2020, 17:41 | Сообщение # 1673
Генерал-полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1109
Награды: 15
Репутация: 17
Статус: Offline
Andrewshowoff  ok  notworthy
 
Ar_sДата: Понедельник, 12.10.2020, 18:05 | Сообщение # 1674
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 198
Награды: 7
Репутация: 4
Статус: Offline
Andrewyahoo  thumbup  notworthy
 
OppsДата: Понедельник, 12.10.2020, 19:12 | Сообщение # 1675
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 104
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата mongol791 ()
1) при минус не проверял еще...

Дякую.
 
AndrewДата: Понедельник, 12.10.2020, 19:28 | Сообщение # 1676
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7536
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Читать не умеете?  happy 
该型号液晶模块带 LED 背光源。它的性能参数如下: 
工作温度:-20∽+70°C; 
存储温度:-30∽+80°C;
 
Ar_sДата: Понедельник, 12.10.2020, 19:42 | Сообщение # 1677
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 198
Награды: 7
Репутация: 4
Статус: Offline
Цей тип РК-модуля оснащений світлодіодним підсвічуванням. Параметри його роботи такі: Робоча температура: -20∽ + 70 ° C; Температура зберігання: -30∽ + 80 ° C  biggrin

Сообщение отредактировал Ar_s - Понедельник, 12.10.2020, 20:02
 
AndrewДата: Понедельник, 12.10.2020, 21:29 | Сообщение # 1678
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7536
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Ar_s, Как все просто!  biggrin
 
OppsДата: Понедельник, 12.10.2020, 21:47 | Сообщение # 1679
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 104
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата Andrew ()
Читать не умеете?
Дякую , вмію ... китайська це моя рідна мова. smile
При -20 не копаєм ... але раненько при приїзді на коп  буває -5 ...
А якщо без жартів - то у 1602 дисплеїв :
Код
Рабочая температура: -20...70

А насправді у більшінсті з них вже при -5  такі затримки - що використання не можливе , або дуже ускладнене . Ще більш менш Вінстаровські до -5  ... нижче -5 вже більше звук ніж картинка  .
Тому питав як саме ці дисплеї себе ведуть ?

Добавлено: Вияснив що це схожий (технологічно) дисплей як у  Фортуни М3,  типу "B" з контактними площадкми зверху. Вроді на -5 трошки тормозив ... але можна використовувати.


Сообщение отредактировал Opps - Вторник, 13.10.2020, 00:48
 
reyДата: Пятница, 16.10.2020, 13:04 | Сообщение # 1680
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 235
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Andrew, можете уже рассказать нам, про новые микросхемы, как они себя показали в работе? Дайте, пожалуйста ссылку, где Вы их заказывали, если это не секрет.
 
Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » КРОТ ПРО
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz