Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Четверг, 28.03.2024, 15:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Датчики на Крот Про - Страница 15 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 15 из 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » Датчики на Крот Про (вопросы по катушкам)
Датчики на Крот Про
ПапайДата: Вторник, 18.04.2023, 18:01 | Сообщение # 211
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Поняв!

Добавлено (18.04.2023, 21:40)
---------------------------------------------


Цитата
І про екран і фазу,всі знають,крім тебе.
Але все ж таки, якщо сказав "А" то кажи "Б"! Як впливає екран котушок на стабільність фази? 
У нього взагалі інша задача. 

 
solovey19ovДата: Вторник, 18.04.2023, 22:00 | Сообщение # 212
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Папай, Ти справді такий тупий,чи думаєш що щось знаєш?Для дослідів!Мотаєш катушку,міряєш добротність,якщо маєш чим.Дивишся де знаходиться фаза,в попугаях можна кротом побачити одиниці.Після єкрануєш датчик і знов дивишся на попугаїв(одиниці).Кроти фазо незалежні,попугаї можуть бути різні.При правильно виготовленому датчику попугаї не міняються.Стабільність балансу,то технологічний процес.1! Має бути механічно стабільним,не мінятись геометрія,дуже корисно для пошуку по лісах,стерні.
 
ПапайДата: Вторник, 18.04.2023, 23:01 | Сообщение # 213
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Ти справді такий тупий,чи думаєш що щось знаєш?
biggrin 
Цитата
Мотаєш катушку,міряєш добротність
А для чого мені знати добротність?
І яка має бути?

Добавлено (18.04.2023, 23:18)
---------------------------------------------
І до речі, так ти мені і не пояснив, як може екран впливати на фазу. Чи маєш на увазі розбаланс. Бо на розбаланс може. Але особисто у мене з екраном, на рахунок цього, взагалі проблем не було.
Я бачу ти дуже шариш по цій темі. Порадь мені, як саме виготовити датчик, щоб отримати 40см на 5 коп ссср у грунті.

Добавлено (18.04.2023, 23:35)
---------------------------------------------
Виміряв добротність ТХ у мене на 14,5 кгц Q20 на 10,3кгц Q 15.


Сообщение отредактировал Папай - Вторник, 18.04.2023, 23:35
 
solovey19ovДата: Среда, 19.04.2023, 07:14 | Сообщение # 214
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Папай, маю на увазі хуянс biggrin Ти на тормозах?Отой дротик на котрий наносеш графіт,змісти в середину датчика,після на приймальну ктушку,і на передаючу ,подивись де будуть попугаї.Більшість МД залежні від попугаїв датчика,і його балансу.Дискусія сліпих з дурними виходить.На х.. воно тобі треба?Ти і так все знаєш,і секрет маєш як фазу стабільну зробити biggrin Я одному дурнрму,пояснював як на маску правильно зібрати датчик,думаєш дойшло ?Як тобі. biggrin
 
sashaarsenaluaДата: Среда, 19.04.2023, 13:33 | Сообщение # 215
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 940
Награды: 6
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата solovey19ov ()
Ти на тормозах?
Саня, ти в школі фізруком чи трудовиком не працював?
 
ПапайДата: Среда, 19.04.2023, 15:17 | Сообщение # 216
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
solovey19ov, Ти не ображайся, але я говорив про Фортуна м3  (ти вище прочитай уважніше мої повідомлення) Якщо на Кроті не пливе фаза, то добре, поки не мав можливості перевірити цю стабільність. Просто людина вище писала, що пливуть котушки, стабільності нема. Ото ж я і накрутив собі.
На рахунок балансу, якщо на Кроті 0,6 вольта припустимо, то що буде менша чуйка, чи що? Якщо так, то я зараз же перевірю це питання. Просто у мене при зміні розбалансу, не падала чуйка на Фортуна і квазарі.
А ти одразу тупий! Не можна так.  facepalm

Добавлено (19.04.2023, 15:42)
---------------------------------------------
Отже маленьким фіррітовим кільцем зробив розбаланс 0,65в, фаза на місці, золоте кільце 35см на межі, забрав фірріт 0,3в В принципі нічого не змінилось, хоча мабуть трішки був шумнішим на 0,6в.
Можливо маєш рацію. Досліджу уважніше.

Добавлено (19.04.2023, 15:45)
---------------------------------------------


Цитата
Отой дротик на котрий наносеш графіт,змісти в середину датчика
Та так на всіх датчиках і робив.

Добавлено (19.04.2023, 16:06)
---------------------------------------------


Цитата
подивись де будуть попугаї.
Попугаї, я так розумію, це у тебе фірріт? А стільки має бути? Автор казав зовсім на них уваги не звертати. Мені здається ти мене хочеш заплутати.

Цитата
Я одному дурнрму,пояснював як на маску правильно зібрати датчик,думаєш дойшло ?Як тобі.
 Я бачу всі дурні, тільки ти один розумний!
Ти ж нічого, так і не пояснив, як ж тебе зрозуміти?
Шо мотати, як мотати, які параметри, яким проводом, що від чого залежить, на шо впливає. Де? Нема.
Стільки витків, яка добротність? Як зменшити добротність, збільшити? На яку частоту, на який розмір датчика? 
Який опір графітового екрану? А провод мідний, чи алюміній, а може обміднений алюміній.
А індуктивності які? До якого провода екран граф. чіпляти (на холодний тх на гарячий, чи на рх холодний, чи гарячий)?
 
solovey19ovДата: Среда, 19.04.2023, 19:13 | Сообщение # 217
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 341
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
sashaarsenalua, Начальником ЕТЛ,15 років.Там крутіші хлопці були,під 10 кВ в китайських капцях лізли.Наступного дня перевірив капці на ізоляцію 18! кВ витримали. Папай, Не можливо запутати ,запутаного.Автор викладав відео,як виготовити самостійно датчик -самий простий технологічний процес.Кріт фазо незалежний від датчика,тобто йому до лампочки де фаза самого датчика.І фаза нікуди не зміщається,якщо конденсатор не міняє ємність,і екран не (дротик котрий замащують графітом biggrin ) дуже близько від передаючої катушки.Перевага крота над фортуною,працює на вологих і високо мінералізованих грунтах
УСЬО БІЛЬШЕ НІЧИМ НЕ ПОМОЖУ.ГУГЛ В ПОМІЧ biggrin
 
ПапайДата: Среда, 19.04.2023, 22:56 | Сообщение # 218
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
УСЬО БІЛЬШЕ НІЧИМ НЕ ПОМОЖУ.ГУГЛ В ПОМІЧ
 Велике Дякую!
Що і треба було доказати.  biggrin
 
grean2012aaДата: Среда, 16.08.2023, 04:34 | Сообщение # 219
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрый день! Кто подскажет где найти методику сведения датчика осциллографом?
 
paunov_dДата: Воскресенье, 20.08.2023, 14:18 | Сообщение # 220
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 258
Награды: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Здравствуйте Grean2012aa.Не знаю есть ли методика измерения Зонда. Но вы можете
посмотрите, на какой частоте работает RX. В заводских настройках смотрите Частота на какой
частота работает ТХ. Затем включите RX вместо TX и снова посмотрите на Freq.
на какой частоте работает RX. Оно должно быть примерно на 1,5 кГц ниже (с выбранным CA1*).
можно настроить). ПРИМЕР. Если частота передачи 15 кГц, частота приема должна быть около 13,5 кГц.
Потом вернул все на место. И попробуй, как будет работать МД. Привет.
 
grean2012aaДата: Вторник, 22.08.2023, 16:10 | Сообщение # 221
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата paunov_d ()
Здравствуйте Grean2012aa.Не знаю есть ли методика измерения Зонда.
Спасибо что пытаетесь помочь!
После затвердения эпоксидки (заливал поэтапно) разбаланс датчика вырос с 30 мв до 480 мв при токе 33 ма. Решил проверить осциллографом, подключил к катушке RX, включил MD, на пределе 0,01в, размах синусоиды 5 мв, коэффициент усиления 100, получаем 500 мв, что соответствует показаниям MD Krot STM.   Датчик DD 26 на 17,5 см, распечатан на 3Д принтере, из 4 частей (модель от Neco Ru). Попробовал сдавливать датчик с боков разбаланс стал уменьшаться, решил нагреть  крылья бабочки, нагрел не сильно рука терпела, начал надавливать следя за разбалансом, удалось его уменьшить до 38 мв. 5 копеек по воздуху 30-35 см. Если машешь в воздухе более менее нормально, а об траву ложные срабатывания! Пробовал конденсаторы подбирать в обвязке УО, ложняки уменьшаются, но уменьшается и чувствительность.
 
paunov_dДата: Среда, 23.08.2023, 14:30 | Сообщение # 222
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 258
Награды: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Привет, grean2012aa. Скорее, я пытаюсь сказать то, что я сделал.Можете ли вы прислать нам STL-файлы распечатанной вами оболочки?
для вашего зонда. Я буду благодарен. Привет.
 
grean2012aaДата: Четверг, 24.08.2023, 14:47 | Сообщение # 223
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата paunov_d ()
Можете ли вы прислать нам STL-файлы распечатанной вами оболочки
Модель не моя, выложено  Neco Ru.
Прикрепления: 7892350.jpg (931.7 Kb) · 5494498.jpg (931.4 Kb) · la_bobina_v_1_0_5_262x180.rar (129.1 Kb)
 
paunov_dДата: Четверг, 24.08.2023, 16:19 | Сообщение # 224
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 258
Награды: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Спосиба grean.
 
Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » Датчики на Крот Про (вопросы по катушкам)
  • Страница 15 из 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz